Náš tým

Peter Szenasy

Vedení společnosti
Peter je jednatelem společnosti Amibso. V současnosti je také majoritním vlastníkem v poradenské společnosti EPDOR a provozovatelem letní galerie Krivokl'ART. S manželkou v roce 2020 založili start-up Wineabouts. Mimo svou pracovní činnost se Peter angažuje v neziskové organizaci Sokol Křivoklát

Peter má dokončené vysokoškolské vzdělání v USA a MBA v Praze. Účastnil se mnoha vzdělávacích kurzů v oblasti projektového řízení, nákupu a vyjednávání, včetně Harvard Business School a INSEAD. 

Vladislava Novotná

Finanční a administrativní manažerka


Vlaďka má dlouholeté zkušenosti v oblasti finanční správy a plánování. Před nástupem do AMIBSO působila 16 let ve farmaceutické společnosti, kde získala znalosti a zkušenosti v oblasti financí.

Ve společnosti Amibso s.r.o. se stará o finance nejen společnosti, ale i spravovaných nemovitostí. Vlaďka je velmi pečlivá a svědomitá součást našeho týmu.

Jiří Lacina

Provozní manažer
Jirka je absolventem Vysoké školy ekonomické, který si prací pro společnost Amibso rozšiřuje obzory v oblasti nemovitostí a administrace. 

Jako kreativní mysl pomáhá s celkovou strategií, s finančními věcmi, marketingem i se záležitostmi denní potřeby. V týmu společnosti Amibso je od června roku 2022.   


O projektu AMIBSO

Amibso podpoří Vás a Vaše aktivity a poskytne individuální péči.

Za Amibsem stojí skupina lidí se společným cílem vytvořit něco jedinečného.

Projekt Amibso byl zahájen v roce 2015 a poskytuje služby pro své klienty a to nejen v Praze.