Amibso a správa firem

Správné řízení firmy není nic jednoduchého. U nás v Amibsu to moc dobře víme, a proto jsme tady, abychom vám pomohli s každodenními výzvami, které jsou se správou firmy spojené. S naším týmem zkušených odborníků a širokou škálou služeb v oblasti podnikové správy nabízíme komplexní řešení pro vaše potřeby. Podáme vám pomocnou ruku s marketingovými službami, organizací společenských akcí či přípravou smluvních podkladů. 


Správa od A do Z

Pomůžeme vám se správou vaší firmy i nájemní nemovitosti. Zajistíme vše od inzerce, hledání nájemníka, uzavření smlouvy až po kontrolu plateb. Prostě vše, co vás ve vztahu k pronajímání nemovitostí napadne. 

Marketingové služby na míru

Marketing je naše druhé já. Nabízíme vám pomocnou ruku s propagací nemovitosti, kterou nabízíte ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Zajistíme lákavé fotky, videa a spravovat budeme i vaše sociální sítě či inzeráty.

Organizace společenských akcí

Uspořádání kvalitní společenské akce ve firmě není snadným úkolem. Díky našim zkušenostem si s tím ale hravě poradíme. 

Mzdová, účetní a daňová agenda 

Samozřejmostí je i kompletní příprava podkladů, smluv pro účetní společnost či kompletace a zpracování účetních a daňových podkladů pro účetní společnost.  

Příprava smluvních podkladů

Náš právní tým připraví nájemní i kupní smlouvy přesně pro vás. Díky našim zkušenostem totiž víme, na co si dát přesně pozor. 

Zajištění chodu kanceláře

Správná firma se bez kanceláře neobejde. My vám ale pomůžeme se zajištěním jejího správného chodu. 


Naši klienti


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám.