Amibso a správa nemovitostí

Jako Amibso se specializujeme také na komplexní správu nemovitostí. Nabídnout můžeme dlouholeté zkušenosti a pečlivý přístup. Naše profesionální služby pokrývají širokou škálu potřeb spojených se správou nemovitostí. Díky našemu týmu vám docílíme toho, aby vaše investice byly efektivní a bezstarostné.


Kompletní správa nájemních jednotek od A do Z

Ulevíme vám od každodenních starostí. Zajistíme kompletní správu vaší nemovitosti. Od výběru nájemníků, řešení neúmorné administrativy až po zajištění revizí.

Kontrola plateb

V případě spolupráce se společností Amibso se můžeme spolehnout na každodenní kontrolu plateb a vedení podrobné evidence.

Zajištění oprav i revizí

Jelikož jsme experti ve svém oboru, tak víme, kdy a jaké revize je třeba pravidelně absolvovat. Domluvíme naše již osvědčené odborníky a zajistíme i nutné opravy.

Každodenní komunikace s nájemníky

Každodenní komunikace s krátkodobými i dlouhodobými nájemníky je pro nás samozřejmostí. Spokojený host i nájemník je pro nás jasnou prioritou. 

Právní poradenství

Díky našim zkušenostem obdržíte tipy, které se týkají vedení účetnictví i placení daní. Pomůžeme i s případnými právními spory. 

Marketingové aktivity

Víme, jak na nemovitostní marketing. Víme, kde a jak inzerovat. Víme, co funguje. 


Aktuálně spravované nemovitosti

Bytový dům na v ulici Osamocená, Praha 6
Bytová jednotka v ulici Růžová, Praha 1
Historická vila v městysu Křivoklát

Recenze našich hostů 

Byt je naprosto krásný, luxusně vypadající a prostorný. Nachází se v krásné klidné oblasti, v blízkosti hradu a lesních stezek...I když jsme s přáteli byli dokonale spokojeni, abychom v něm většinu času zůstali, protože byt byl tak skvělým jedinečným místem :) Opravdu doporučuji toto místo, měli jsme nádherný pobyt!!

Anna

Krásně navržené místo, moc si to užil!
Dobrá lokalita, příroda a hrad hned za rohem. Doporučuji parkovat na parkovišti za domem. Dům byl velmi čistý a dobře připravený. 

Vláďa

Nádherný být, nadstandardně vybavený.
Poloha ubytování je také vynikající. Hrad je pár minut pěšky, v blízkosti jsou i výborné restaurace.
Komunikace super. Určitě se vrátíme, doporučujeme 👍 

Lucie


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám.